کاربر گرامی تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

09307670071-3

آرشیو

دسته بندی کتب

    باز کردن همه | بستن

پشتیبانی

آذر
25
Edward Amoroso

image

دکتر اد اوموروسوEdward Amoroso ) در حال حاضر مدیر اجرایی TAG Cyber ​​LLC، یک مشاور جهانی، آموزش، مشاوره، و خدمات رسانه ای در زمینه پشتیبانی از صدها شرکت در سراسر جهان است.وی اخیرا پس از سی و یک سال کار در بخش خدمات AT & T شروع به کار و تحقیق و توسعه یونیکس در آزمایشگاه های Bell کرده است.او از سال های 2004 تا 2016 به عنوان معاون ارشد و مدیر کل امنیت AT & T فعالیت میکرده است.

دکتر اد اوموروسو در طول بیست و هفت سال گذشته استاد ادبیات کامپیوتر در موسسه فناوری استیونز بوده است، جایی که او نزدیک به دو هزار دانشجوی فارغ التحصیل را به موضوع امنیت اطلاعات معرفی کرده است. او همچنین با دانشکده مهندسی Tandon در NYU به عنوان استاد پژوهشی و آزمایشگاه فیزیک کاربردی در دانشگاه جان هاپکینز به عنوان مشاور ارشد مشغول فعالیت بوده است. او نویسنده شش کتاب در مورد امنیت سایبری و ده ها مقالات و مقالات مهم تحقیق و فن آوری در نشریات رایج و مهم است.

دکتر اد اوموروسو دارای مدرک لیسانس فیزیک دانشکده دیکنسون، مدرک کارشناسی ارشد / دکترای علوم کامپیوتر از موسسه فناوری استیونس است و فارغ التحصیل مدرسه بازرگانی کلمبیا است. او دارای 10 پنتت در زمینه امنیت سایبری و تکنولوژی رسانه ای است و به عنوان عضو هیئت مدیره برای بانک M & T و همچنین هیئت مشورتی (NSA) خدمت کرده است. کار Ed در CNN، نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال برجسته شده است. او به طور مستقیم با چهار دفتر ریاست جمهوری در امور مربوط به امنیت ملی، حفاظت از زیرساخت های حیاتی و سیاست های سایبری کار کرده است.

تالیفات:

intrusion detection 1999

cyber attacks: protecting national infrastructure 2010

pcweek intranet and internet firewall strategies 1996

from gates to apps: what every high school student needs to know about computer science 2013

from cia to apt: an introduction to cyber security 2017

cyber security 2007

fundamentals of computer security technology 1994پنل فروش وبلاگ پنل کاربری